Bize Ulaşın
Kurumsal & Endüstriyel Sigortalar

Mali Teminat Sigortaları

Mali Teminat Sigortaları; işletme ve işletme sahiplerinin mali kayıplara uğramaması adına pek çok riske karşı garanti sunan bir sigorta ürünüdür.

Şirketlerin geleceğini belirleyen en önemli unsurun maddi değeri olduğunu göz önünde bulundurarak hazırlanan teminatlar ile; firma sahiplerini, personellerini ve iş hacmini koruma altına almaktadır.

Mali Teminat Sigortalarının sunduğu, şirketlerin ihtiyacına yönelik farklı poliçe teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Kar Kaybı Teminatı kapsamında; işletmenin yangın veya diğer risk teşkil eden unsurlar ile karşılaşması sebebiyle, işlerinde aksama yaşaması durumundaki zararları, teminat limitlerince tazmin edilmektedir.
  • Kasa Hırsızlık Teminatı kapsamında; şirketlerin kasalarında bulunan para ve benzeri değerli varlıklarının çalınması halinde, kayıpları teminat tutarlarınca karşılanmaktadır.
  • Taşınan Para Teminatı dahilinde; iş gereği personel veya işletme sahibi tarafından taşınması gereken çek, senet veya nakit gibi varlıkların üçüncü şahıslar tarafından gaspa uğraması, araçla taşınan kıymetlerin kazaya uğraması veya yanması gibi sebeplerden dolayı oluşabilecek zarar miktarları temin edilmektedir.

Mali Teminat Sigortaları; işletmelerin karşılaşmaktan endişe ettiği riskleri, kapsamlı şekilde korumaya almaktadır. Bu sebeple mali varlıklarını bünyesinde barındıran, bankalar arası kıymetli evrak veya para taşımak durumunda olan kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Sizde işletmenizin mali geleceğini koruma altına almak istiyor, doğru poliçeyi arıyorsanız; gelin aradığınız sigortayı sizin için bulalım. Mesleğinde uzman sigorta danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve teklif almak için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Kefalet Sigortası

Kefalet Sigortası, işletmelerin kefil gerektiren iş durumlarında kefili olan; sözleşme imzaladığı kurumlara borçlarını ödeyemediği hallerde, kurum zararlarını teminat limitlerince karşılayan bir sigorta çeşididir.

Tarım Sigortası

Tarım Sigortaları, tarım veya hayvancılık işleri ile uğraşan; çiftçiyi, üreticiyi ve verdikleri emekleri pek çok alanda risklere karşı teminatlar ile güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları; kara, deniz, hava veya demiryoluyla nakil olarak taşınması gereken herhangi bir yükün, taşınma sırasında karşılaşabileceği zarar ve kayıpları garanti altına alan bir sigorta çeşididir.

Mühendislik All Risk Sigortaları

Mühendislik All Risk Sigortaları, işletmelerinde elektronik cihaz, hareketli veya sabit makinesi bulunan firmaların karşılaşabileceği her türlü doğal afet, yangın, ani kaza, cihaz bozulması veya kırılması gibi riskleri garanti altına alan bir sigorta ürünüdür.

İnşaat All Risk Sigortaları

İnşaat All Risk Sigortaları; inşaat ve montaj projelerine hizmet sunan işletmelerin, çalışma esnasında karşılaşılabilecek tüm riskleri, teminatları ile koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

3. Şahıs Sorumluluk Sigortaları

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortaları; işletmelerin ürettiği veya sattığı ürünlerin hatalı olması sebebiyle üçüncü şahıslara ve firmaya verebileceği zarar masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası; toplu faydalanma ve kullanım mekanlarına sahip site, apartman, sanayi bölgeleri veya Avm’ler gibi ortak yaşam alanlarını ve bu alanların yönetici sorumluluklarını teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Mali Teminat Sigortaları

Mali Teminat Sigortaları; işletme ve işletme sahiplerinin mali kayıplara uğramaması adına pek çok riske karşı garanti sunan bir sigorta ürünüdür.

Alacak Sigortası

Alacak Sigortası; işletmelerin yurt içi veya yurt dışına yaptığı vadeli satışlarda, alacaklarını tahsil edememesi nedeniyle ticari kayba uğramasını engelleyen bir sigorta türüdür.

Grup Sağlık Sigortaları

Grup Sağlık Sigortaları; işletmelerin, personellerinin sağlık ihtiyaçlarında ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılaması adına yaptırdığı; firmalara ve çalışanlara uygun prim ödemeleri ile birçok avantaj sağlayan bir tür sağlık sigortasıdır.

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları; bir iş yeri ve işverenin yangın başta olmak üzere karşılaşabileceği deprem, sel, su baskını ve hırsızlıktan; mali sorumluluk ve iş durmasına kadar pek çok risk nedeniyle oluşabilecek masraflarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Siber Güvence

Siber Güvence Sigortası; işletme ve KOBİ’lerin, güvenlik riskleri nedeniyle dijital alanda yaşayabilecekleri siber saldırılara bağlı masraflarını, teminatlar dahilinde koruma altına alan bir sigorta çeşididir.