Bize Ulaşın
Bireysel Sigortalar

Büyüyen Çocuk

Büyüyen Çocuk Sigortası; 0-17 yaş aralığında bulunan çocuğunuzun geleceği için, erkenden birikim yapmanızı sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Büyüyen Çocuk Sigortası ile; 18-25 yaş aralığında bulunan sigorta süresinin sonunda, ödemeleri tamamladığınız takdirde prim tutarını teslim alabilirsiniz.

Büyüyen Çocuk Sigortası yaptırırken dikkat etmeniz gerekenler ve teminatlar şu şekildedir:

  • Dilerseniz; çocuğunuz için veya bakımını üstlendiğiniz bir çocuk için sigorta yaptırabilirsiniz.
  • Büyüyen Çocuk Sigortasında; çocuğunuz yaşı ve sigortalı olunacak süre toplamı 25 yaşını geçmemelidir.
  • Zorunlu sigorta süreleri, sigorta şirketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Sigorta sonlandırma süresini 18-25 yaş aralığında tercih edebilirsiniz.
  • Sigorta süresi sonunda çocuğunuz için prim ücretlerini toplu halde veya 5-10 yıl içerisinde her yıl artan şekilde maaş olarak ödeme alabilirsiniz.
  • Sigortalının vefatı durumunda; masraf payları kesilmesinin ardından prim ödemelerinizi alabilirsiniz. 

Büyüyen Çocuk Sigortası; başınıza gelebilecek vefat, kritik hastalık veya kazaya bağlı gelişen kalıcı sakatlık sonucu iş görememezlik durumunda bile çocuğunuzun eğitim hayatını sürdürmesini sağlar. Tüm bu güvencelerinin yanı sıra size ek imkanlar sunmaktadır. Prim ödemeleriniz ile vergi avantajı sağlayabilir, anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alabilir veya ücretsiz ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uygun prim ödemeleri ile bütçenizi koruma altına alabilir; aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık gibi prim ödeme aralığını isteğinize göre tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuzun geleceğini bugünden şekillendirmek ve koruma altına almak isterseniz; ihtiyacınız olan ürün Büyüyen Çocuk Sigortasıdır. Sigortanızı satın alırken, en doğru poliçeye sahip olmak için; uzman sigorta danışmanlarımızdan size özel sunacağı poliçelerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif almak için sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilir ya da 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK'lıların özel hastaneye gittiklerinde muayene, tahlil veya tedavi gibi işlemler için ödedikleri fark ücretini güvence altına alan bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran 0-65 yaş arasındaki herkes, özel hastanedeki tedavi masrafları için sadece devlete ödemekle yükümlü olduğu 15 TL SGK katılım payını öder, diğer tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası, yurt dışı seyahatlerinizi aracınızla gerçekleştirmek istediğinizde; olası bir kaza sebebiyle, üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Hekim Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Kamu, özel sağlık kuruluşu veya serbest çalışan uzman hekimlerin, üçüncü şahıslara verebileceği zararlarda açılan tazminat davalarının masraflarını karşılayan, yaptırılması zorunlu olan bir sigorta ürünüdür.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası; SGK’ya bağlı bir devlet sigortası bulunmayan veya devlet sigortasının yetersiz olduğunu düşünen bireylerin, hastalık veya kaza gibi nedenlerden oluşabilecek problemlerde, özel hastanelerde yapılacak tedavi masraflarını güvence altına alan bir sağlık sigortası ürünüdür. Yeni doğan bebeklerden, ortalama 60 yaşına kadar herkes özel sağlık sigortasından faydalanabilir.

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası; vefat, tehlikeli hastalık, maluliyet veya işsizlik gibi beklenmeyen risklere karşı, yaşamınız boyunca sizi, sevdiklerinizi ve yaşam standartlarınızı teminat kapsamında koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Motosiklet Kasko Sigortası

Motosiklet Kasko Sigortası; trafikte seyir veya park halinde oluşabilecek çarpma, çarpışma, kısmen veya tamamen çalınma, yanma veya üçüncü şahısların kötü niyetli davranışları sebebiyle oluşacak zararlara karşı, motosikletinizi ve bütçenizi koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Doğum Sigortası

Doğum Sigortası; özel hastanelerde hamilelik sürecinde yapılacak rutin kontrolleri, doğum ve yeni doğan işlemleri gibi sağlık hizmetlerinde oluşabilecek masrafları, teminat limitleri kapsamında karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Avukatlar Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlık yapan işletme veya kişilerin gizliliği ihmal, yanlış beyan verme vb. hatalı davranış sonucu talep edilebilecek tazminat davaları ve masraflarını güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Motosiklet Trafik Sigortası

Motosiklet trafik sigortası; kaza sebebiyle üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan, yaptırılması zorunlu bir sigorta ürünüdür.

SMMM Mesleki Sorumluluk Sigortası

Serbest Mali Müşavirlik mesleğine sahip kişi veya işletmelerin yanlış hizmet vermesi sonucu, mükelleflerinden talep edilebilecek zararları karşılayan bir sigorta türüdür.

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası; yabancı uyruklu ve Türkiye’de ikamet/oturma izni almak isteyen kişilerin, ülkede bulunduğu süre içerisinde doktor muayenesi, yatarak ve ayakta tedavi işlemleri, ilaç masrafları gibi birçok sağlık ihtiyacında faydalanabileceği sigorta türüdür.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerde, acil sağlık sorunları ve diğer risklere karşı bulunduğunuz coğrafi konuma özel teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta çeşididir.