Bize Ulaşın
Bireysel Sigortalar

Doğum Sigortası

Doğum Sigortası; özel hastanelerde hamilelik sürecinde yapılacak rutin kontrolleri, doğum ve yeni doğan işlemleri gibi sağlık hizmetlerinde oluşabilecek masrafları, teminat limitleri kapsamında karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Özel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına sahip olanlar, poliçelerine ekstra prim dahilinde doğum teminatı ekleyebilirler. Poliçeye eklenen doğum teminatı için her sigorta şirketinin belirlediği farklı bekleme süresi vardır ve başlangıç tarihinden itibaren hamile olmamanız gereken bekleme süresini doldurmanız gerekmektedir. Hamileliği başlamış olan kişiler ise Hamilelik Sigortası satın alabilir, herhangi bir bekleme süresi olmadan poliçeden yararlanmaya başlayabilir. 

Doğum Sigortası anlaşmalı özel hastanelerde, limitleriniz kapsamında aşağıdaki hizmetleri almanıza imkân sunar:

  • Gebelik sürecinde oluşabilecek komplikasyon, rutin kontrol, NST, tahlil ve tetkikler gibi hizmetler ayakta tedavi veya rutin kontrol teminatları kapsamında karşılanır.
  • Sezaryen doğum, normal doğum, anestezi, doğuma bağlı komplikasyonlar, doktor ve hastane giderleri doğum teminatı kapsamında karşılanır.
  • Yenidoğan için hemşire, doktor takibi, aşı ve küvöz hizmetlerinde oluşabilecek masraflar, yenidoğan teminatı kapsamında karşılanır. Yenidoğan teminatının kapsamı sigorta şirketine göre farklılık gösterebilir.

Doğum Sigortası; geniş anlaşmalı hastane ağı, kapsamlı poliçe teminatları ve uygun prim ödemeleri ile hamilelik planlayan veya hamileliği devam eden kadınların, kaliteli bir gebelik ve hamilelik süreci geçirmesi için yüksek standartta hizmet sunar. Tüm imkanların yanı sıra; 7/24 online danışma, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık, diş ve göz tedavisi ek teminatlarından ücretsiz veya indirimli şekilde faydalanabilir, bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz.

Yaşamınızın en özel anlarından biri olan hamileliğinizi; riskler ve oluşabilecek masraflar için endişelenmeden, huzurlu bir şekilde geçirmeniz için “Ailenizin Sigortacısı” daima yanınızda. İhtiyacınız olan poliçeyi ararken, karışıklık yaşamamanız için; gelin en uygun sağlık sigortası teklifini sizin için biz bulalım. Detaylı bilgi ve teklif almak için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmında bulunan bize ulaşın kutucuğuna bilgilerinizi bırakarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

YMM Mesleki Sorumluluk Sigortası

Yeminli Mali Müşavirlik yapan kişilerin, kusurlu işlemleri sonucu mükelleflerine gelebilecek idari para ve usulsüzlük cezası gibi masrafları, teminat limitleri kapsamında tazmin eden bir sigorta çeşididir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerde, acil sağlık sorunları ve diğer risklere karşı bulunduğunuz coğrafi konuma özel teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası; yaşamınız boyunca, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz kazalar sebebiyle oluşabilecek risklere karşı, maddi zararları teminatlar ile koruma altına alan bir sigorta ürünüdür.

Motosiklet Trafik Sigortası

Motosiklet trafik sigortası; kaza sebebiyle üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan, yaptırılması zorunlu bir sigorta ürünüdür.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası; SGK’ya bağlı bir devlet sigortası bulunmayan veya devlet sigortasının yetersiz olduğunu düşünen bireylerin, hastalık veya kaza gibi nedenlerden oluşabilecek problemlerde, özel hastanelerde yapılacak tedavi masraflarını güvence altına alan bir sağlık sigortası ürünüdür. Yeni doğan bebeklerden, ortalama 60 yaşına kadar herkes özel sağlık sigortasından faydalanabilir.

Motosiklet Kasko Sigortası

Motosiklet Kasko Sigortası; trafikte seyir veya park halinde oluşabilecek çarpma, çarpışma, kısmen veya tamamen çalınma, yanma veya üçüncü şahısların kötü niyetli davranışları sebebiyle oluşacak zararlara karşı, motosikletinizi ve bütçenizi koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Büyüyen Çocuk

Büyüyen Çocuk Sigortası; 0-17 yaş aralığında bulunan çocuğunuzun geleceği için, erkenden birikim yapmanızı sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Avukatlar Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlık yapan işletme veya kişilerin gizliliği ihmal, yanlış beyan verme vb. hatalı davranış sonucu talep edilebilecek tazminat davaları ve masraflarını güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigortası; ileriki yaşlarda yaşam kalitesinin düşmemesi için, çalışma dönemlerinizde size uygun düzenli yatırım planı sunarak geleceğinizi, bugünden koruma altına almanızı sağlayan bir sigorta türüdür.

Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışına eğitim için seyahat gerektiren Erasmus, yüksek lisans veya dil öğrenimi gibi süreçlerde, eğitim boyunca risklere karşı teminatlar sunan bir sigorta türüdür.

Doğum Sigortası

Doğum Sigortası; özel hastanelerde hamilelik sürecinde yapılacak rutin kontrolleri, doğum ve yeni doğan işlemleri gibi sağlık hizmetlerinde oluşabilecek masrafları, teminat limitleri kapsamında karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası; yabancı uyruklu ve Türkiye’de ikamet/oturma izni almak isteyen kişilerin, ülkede bulunduğu süre içerisinde doktor muayenesi, yatarak ve ayakta tedavi işlemleri, ilaç masrafları gibi birçok sağlık ihtiyacında faydalanabileceği sigorta türüdür.