Bize Ulaşın
Bireysel Sigortalar

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası; yaşamınız boyunca, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz kazalar sebebiyle oluşabilecek risklere karşı, maddi zararları teminatlar ile koruma altına alan bir sigorta ürünüdür.

Ferdi Kaza Sigortası için yaş sınırlaması olmamakla birlikte; 16 yaşından küçük, 65 yaşından büyük kişiler için belli koşullar dahilinde sigorta yapılmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortasının ana teminatları aşağıdaki gibidir:

  • Sigortalı bireylerin bir kaza sonucu, kaza esnasında veya kazaya bağlı belirli bir süre içerisinde vefat etmesi durumunda; ailesi veya kanuni varisleri, Vefat Teminatı kapsamında güvence altına alınmaktadır.
  • Sigortalı bireyler; kaza sırasında veya buna bağlı olarak daha sonraki zamanda daimî sakatlık yaşaması durumunda, Sürekli Sakatlık Teminatı’ndan faydalanmaktadır.
  • Sigortalı bireylerin, ani veya iradesi dışında bir kazaya maruz kalması durumunda nakil ücretleri hariç; doktor muayenesi, ilaç ve hastane gibi ihtiyacı olabilecek sağlık hizmetleri, Tedavi Giderleri Teminatı dahilinde karşılanmaktadır.
  • Sigortalı birey; kaza sonucu günlük veya belirli bir süre iş göremeyecek durumda olursa, poliçe limitleri kapsamında Gündelik Tazminat Teminatı’ndan yararlanabilmektedir.

Ferdi Kaza Sigortası; kazalara karşı garanti sunarken, sigorta şirketlerine bağlı değişiklik gösterebilecek ücretsiz veya indirimli ek teminatlar da sağlamaktadır. Yüksek standartlarda sigorta deneyimi için araç kasko, konut ve ferdi yardım; sağlık, ev bakım, check-up ve çocuk paketleri vb. birçok hizmet ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Vergi indirimi ile bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz.

Maddi zararları düşünmeden, en iyi hizmeti almak ve geleceğinizi korumak isterseniz; “Ailenizin Sigortacısı” daima yanınızda. Mesleğinde uzman sigorta danışmanlarımızın size özel hazırlayacağı, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan teklifler ve ek fırsatlar için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Motosiklet Kasko Sigortası

Motosiklet Kasko Sigortası; trafikte seyir veya park halinde oluşabilecek çarpma, çarpışma, kısmen veya tamamen çalınma, yanma veya üçüncü şahısların kötü niyetli davranışları sebebiyle oluşacak zararlara karşı, motosikletinizi ve bütçenizi koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Dask Sigortası

DASK Sigortası; deprem sebebiyle oluşabilecek yıkılma, tsunami veya yangın gibi risklerden doğan masrafları, poliçede bulunan teminat limitleri kapsamında karşılayan zorunlu bir sigorta türüdür.

Hekim İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Zorunlu mali sorumluluk sigortasının limitlerini yetersiz bulan hekimlerin, teminat limitlerini yükseltmek için edindiği bir sigorta türüdür.

Doğum Sigortası

Doğum Sigortası; özel hastanelerde hamilelik sürecinde yapılacak rutin kontrolleri, doğum ve yeni doğan işlemleri gibi sağlık hizmetlerinde oluşabilecek masrafları, teminat limitleri kapsamında karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışına eğitim için seyahat gerektiren Erasmus, yüksek lisans veya dil öğrenimi gibi süreçlerde, eğitim boyunca risklere karşı teminatlar sunan bir sigorta türüdür.

Eşya Sigortası

Eşya Sigortası; ev sahibi veya kiracı olmak fark etmeksizin, eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara veya kayıplara karşı maddi açıdan teminat altına alarak, büyük masrafların oluşmasını önleyen bir sigorta çeşididir.

Konut Sigortası

Konut sigortası; bir evin başına gelebilecek yangın, su baskını, hırsızlık gibi herhangi bir kaza sebebiyle oluşacak olan zararları karşılayarak, daha büyük masrafların doğmasını engelleyen bir sigorta türüdür. Ev sahibi ya da kiracı olmak fark etmeksizin, 18 yaşından büyük herkes konut sigortasından faydalanabilir.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası; herhangi bir kaza sonucunda yalnızca karşı tarafta oluşabilecek sağlık ve araç hasarı gibi maddi masrafları karşılayan, Türkiye’de yaptırılması zorunlu olan bir sigorta çeşididir.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası; çarpma, çarpışma, yangın ve çalınma gibi kişilerin iradesi dışında oluşabilecek risklere karşı aracı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Trafik sigortasının zorunlu olmasının aksine, kasko sigortası yaptırılması zorunlu değildir. Fakat her gün trafikte veya park halinde oluşabilecek onlarca riske karşı koruma sağlaması nedeniyle birçok araç sahibi kasko sigortasını satın almaktadır.

Hekim Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Kamu, özel sağlık kuruluşu veya serbest çalışan uzman hekimlerin, üçüncü şahıslara verebileceği zararlarda açılan tazminat davalarının masraflarını karşılayan, yaptırılması zorunlu olan bir sigorta ürünüdür.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası; Zorunlu Trafik Sigortası bulunan araç sahiplerinin, olası bir kaza durumunda üçüncü şahıslara vereceği hasarın Trafik Sigortası limitlerini aşması durumunda, kalan masrafları karşılayan bir sigorta türüdür.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigortası; ileriki yaşlarda yaşam kalitesinin düşmemesi için, çalışma dönemlerinizde size uygun düzenli yatırım planı sunarak geleceğinizi, bugünden koruma altına almanızı sağlayan bir sigorta türüdür.