Bize Ulaşın
Bireysel Sigortalar

Geri Ödemeli Hayat

Geri Ödemeli Hayat Sigortası, sigortalı bireyin vefat etmesi durumunda ailesini veya hukuki varislerini koruma altına alan; sigorta süresinin sonunda vefat durumu gerçekleşmediği takdirde prim ücretlerini iade eden bir sigorta ürünüdür.

18-70 yaş aralığında bulunan herkes Geri Ödemeli Hayat Sigortası yaptırabilir. Fakat en az 12 yıl süresi bulunan bu sigortada, sigortalı olunacak süre ve yaş toplamı 70’i (bazı şirketlerde 75) geçemez.

Geri Ödemeli Hayat Sigortası poliçeleri, temel olarak 2 teminat sunmaktadır:

  • Vefat Teminatı kapsamında; her türlü kaza, hastalık veya doğal sebeplerden oluşabilecek hayati kayıplarda, sigortalı kişilerin ailesi veya varisleri güvence altına alınır. Vefat durumu gerçekleştiğinde, teminat limitleri dahilinde varislere ödeme yapılır.
  • Yaşam Teminatı kapsamında; en az 12 yıl, en fazla 20 yıl olan sigorta süresi sonunda, tüm prim ödemeleri yapılması halinde vefat durumu gerçekleşmezse, prim tutarları sigortalı kişiye iade edilir.

Sigorta şirketlerinin sunduğu teminatlar, ihtiyacınıza uygun seçeceğiniz poliçeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Birikim yapmak veya sevdiklerinizi ve kendinizi risklere karşı koruma altına almak isterseniz; ihtiyacınıza göre bir poliçe tercih edebilirsiniz. Dilerseniz; her iki ihtiyacı da kapsayan poliçeleri de seçebilirsiniz.

Geri Ödemeli Hayat Sigortası; aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık tercih edebileceğiniz uygun prim ödemelerinin yanı sıra, vergi indirimi avantajı ile bütçenize büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Bazı sigorta şirketlerinin sunduğu ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanı gibi ek teminatlar sayesinde kaliteli bir hizmet de alabilirsiniz.

Sigortanızı satın alırken, poliçeler arasında karışıklık yaşıyorsanız; “Ailenizin Sigortacısı” daima yanınızda. Birikim veya risklere karşı yaptıracağınız sigortanız için, uzman danışmanlarımızın size özel hazırlayacağı poliçelerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif almak için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Büyüyen Çocuk

Büyüyen Çocuk Sigortası; 0-17 yaş aralığında bulunan çocuğunuzun geleceği için, erkenden birikim yapmanızı sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası; çarpma, çarpışma, yangın ve çalınma gibi kişilerin iradesi dışında oluşabilecek risklere karşı aracı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Trafik sigortasının zorunlu olmasının aksine, kasko sigortası yaptırılması zorunlu değildir. Fakat her gün trafikte veya park halinde oluşabilecek onlarca riske karşı koruma sağlaması nedeniyle birçok araç sahibi kasko sigortasını satın almaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerde, acil sağlık sorunları ve diğer risklere karşı bulunduğunuz coğrafi konuma özel teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Geri Ödemeli Hayat

Geri Ödemeli Hayat Sigortası, sigortalı bireyin vefat etmesi durumunda ailesini veya hukuki varislerini koruma altına alan; sigorta süresinin sonunda vefat durumu gerçekleşmediği takdirde prim ücretlerini iade eden bir sigorta ürünüdür.

Yat ve Tekne Sigortası

Yat ve Tekne Sigortası; denizde, çekek yerlerinde veya marinalarda oluşabilecek pek çok riske karşı yat, tekne ve içerisinde bulunan teçhizatları koruma altına alan bir sigorta türüdür.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası; Zorunlu Trafik Sigortası bulunan araç sahiplerinin, olası bir kaza durumunda üçüncü şahıslara vereceği hasarın Trafik Sigortası limitlerini aşması durumunda, kalan masrafları karşılayan bir sigorta türüdür.

Avukatlar Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlık yapan işletme veya kişilerin gizliliği ihmal, yanlış beyan verme vb. hatalı davranış sonucu talep edilebilecek tazminat davaları ve masraflarını güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Konut Sigortası

Konut sigortası; bir evin başına gelebilecek yangın, su baskını, hırsızlık gibi herhangi bir kaza sebebiyle oluşacak olan zararları karşılayarak, daha büyük masrafların doğmasını engelleyen bir sigorta türüdür. Ev sahibi ya da kiracı olmak fark etmeksizin, 18 yaşından büyük herkes konut sigortasından faydalanabilir.

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası; vefat, tehlikeli hastalık, maluliyet veya işsizlik gibi beklenmeyen risklere karşı, yaşamınız boyunca sizi, sevdiklerinizi ve yaşam standartlarınızı teminat kapsamında koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Hekim İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

Zorunlu mali sorumluluk sigortasının limitlerini yetersiz bulan hekimlerin, teminat limitlerini yükseltmek için edindiği bir sigorta türüdür.

Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası, yurt dışı seyahatlerinizi aracınızla gerçekleştirmek istediğinizde; olası bir kaza sebebiyle, üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Dask Sigortası

DASK Sigortası; deprem sebebiyle oluşabilecek yıkılma, tsunami veya yangın gibi risklerden doğan masrafları, poliçede bulunan teminat limitleri kapsamında karşılayan zorunlu bir sigorta türüdür.