Bize Ulaşın
Bireysel Sigortalar

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası; vefat, tehlikeli hastalık, maluliyet veya işsizlik gibi beklenmeyen risklere karşı, yaşamınız boyunca sizi, sevdiklerinizi ve yaşam standartlarınızı teminat kapsamında koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Başka bir deyişle; karşılaşılabilecek riskler için, önceden yapılan bir tür birikim sigortası olarak da tanımlanabilir. Ferdi Kaza Sigortası ile en temel farkı; Ferdi Kaza Sigortası yalnızca kazaların sebep olacağı riskleri karşılarken, Hayat Sigortası riskleri kaza şartı bulunmadan karşılamaktadır.

Hayat Sigortası poliçelerinin sunduğu teminatlar, aşağıdaki gibidir:

  • Hastalık, kaza veya doğal sebeplerden kaynaklanan yaşam kayıplarında, sigortalı bireylerin ailesi veya hukuki varisleri; Vefat Teminatı kapsamında güvence altına alınmaktadır.
  • Hastalık veya kaza sonucu alınacak tıbbi hizmetlere ait sağlık masraflarının tamamı veya bir kısmı Yaşam Teminatı kapsamında karşılanmaktadır.
  • Sakatlık, hastalık veya kaza nedeniyle kalıcı iş kaybı, Maluliyet Teminatı; yine aynı durumlardan kaynaklanan geçici iş göremezlik zararları, Gündelik Tazminat Teminatı limitleri dahilinde güvence altına alınmaktadır.
  • Bordrolu çalışanların iradesi dışında işten çıkarılması durumunda oluşabilecek gelir kayıpları, İstem Dışı İşsizlik Teminatı kapsamında tazmin edilmektedir.

Sunulan ana teminatlar ve limitleri; sigorta şirketlerine ve poliçelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Geri Ödemeli Hayat Sigortalarında sigortalı olunan süre boyunca risk gerçekleşmezse; sigortalı poliçe tarihinin sonlanması itibari ile ödediği primleri toplu bir şekilde geri alabilir.

Hayat Sigortası; geniş teminat kapsamı ve uygun prim ödemeleri ile bireylerin ve sevdiklerinin yaşam kalitesini korumayı amaçlarken, birçok maddi zararları da karşılayarak bütçe ve geleceklerini garanti altına almaktadır. Tüm avantajların yanı sıra; farklı sigorta ürünlerinde indirim, vergi indirimi, tüm prim tutarlarının ödenmesi durumunda ikramiye ödemesi, anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim ve ücretsiz ambulans, danışmanlık hizmetleri gibi ek teminatların sunduğu imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

Riskler için endişelenmeden keyifli bir yaşam sürmek, yaşam standartlarını ve varislerinizi güvence altına almak isterseniz; “Ailenizin Sigortacısı” daima yanınızda. Detaylı bilgi almak ve uzman sigorta danışmanlarımızın size özel hazırlayacağı, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan teklifler için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Doğum Sigortası

Doğum Sigortası; özel hastanelerde hamilelik sürecinde yapılacak rutin kontrolleri, doğum ve yeni doğan işlemleri gibi sağlık hizmetlerinde oluşabilecek masrafları, teminat limitleri kapsamında karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Dask Sigortası

DASK Sigortası; deprem sebebiyle oluşabilecek yıkılma, tsunami veya yangın gibi risklerden doğan masrafları, poliçede bulunan teminat limitleri kapsamında karşılayan zorunlu bir sigorta türüdür.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası; çarpma, çarpışma, yangın ve çalınma gibi kişilerin iradesi dışında oluşabilecek risklere karşı aracı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Trafik sigortasının zorunlu olmasının aksine, kasko sigortası yaptırılması zorunlu değildir. Fakat her gün trafikte veya park halinde oluşabilecek onlarca riske karşı koruma sağlaması nedeniyle birçok araç sahibi kasko sigortasını satın almaktadır.

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası; vefat, tehlikeli hastalık, maluliyet veya işsizlik gibi beklenmeyen risklere karşı, yaşamınız boyunca sizi, sevdiklerinizi ve yaşam standartlarınızı teminat kapsamında koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası; yabancı uyruklu ve Türkiye’de ikamet/oturma izni almak isteyen kişilerin, ülkede bulunduğu süre içerisinde doktor muayenesi, yatarak ve ayakta tedavi işlemleri, ilaç masrafları gibi birçok sağlık ihtiyacında faydalanabileceği sigorta türüdür.

Avukatlar Mesleki Sorumluluk Sigortası

Avukatlık yapan işletme veya kişilerin gizliliği ihmal, yanlış beyan verme vb. hatalı davranış sonucu talep edilebilecek tazminat davaları ve masraflarını güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Motosiklet Trafik Sigortası

Motosiklet trafik sigortası; kaza sebebiyle üçüncü şahıslara vereceğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan, yaptırılması zorunlu bir sigorta ürünüdür.

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası; SGK’ya bağlı bir devlet sigortası bulunmayan veya devlet sigortasının yetersiz olduğunu düşünen bireylerin, hastalık veya kaza gibi nedenlerden oluşabilecek problemlerde, özel hastanelerde yapılacak tedavi masraflarını güvence altına alan bir sağlık sigortası ürünüdür. Yeni doğan bebeklerden, ortalama 60 yaşına kadar herkes özel sağlık sigortasından faydalanabilir.

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigortası; ileriki yaşlarda yaşam kalitesinin düşmemesi için, çalışma dönemlerinizde size uygun düzenli yatırım planı sunarak geleceğinizi, bugünden koruma altına almanızı sağlayan bir sigorta türüdür.

Motosiklet Kasko Sigortası

Motosiklet Kasko Sigortası; trafikte seyir veya park halinde oluşabilecek çarpma, çarpışma, kısmen veya tamamen çalınma, yanma veya üçüncü şahısların kötü niyetli davranışları sebebiyle oluşacak zararlara karşı, motosikletinizi ve bütçenizi koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası; herhangi bir kaza sonucunda yalnızca karşı tarafta oluşabilecek sağlık ve araç hasarı gibi maddi masrafları karşılayan, Türkiye’de yaptırılması zorunlu olan bir sigorta çeşididir.

Evcil Hayvan Sigortası

Evcil hayvan sigortası; evcil hayvanların sağlık sorunlarında tedavi, muayene veya tahlil gibi hizmetlere ait masraflarını güvence altına alan sigorta ürünüdür.