Bize Ulaşın
Kurumsal & Endüstriyel Sigortalar

Vicdani Sorumluluk Sigortası

Vicdani Sorumluluk Sigortası, işletme sahiplerinin personellerini koruması ve daha güvenilir çalışma şartları sunabilmesi için; Grup Ferdi Kaza Sigortasıyla, çalışan ve ailesini garanti altına alan bir sigorta türüdür.

Kurum çalışanlarını, çalıştıkları süre içerisinde beklenmeyen kaza sonucunda oluşabilecek zararlara karşı korumayı amaçlamaktadır.

Vicdani Sorumluluk Sigortasının içerdiği, Grup Ferdi Kaza Sigortası; aşağıdaki teminatları sunmaktadır:

  • Vefat Teminatı dahilinde; olası bir kaza sonucunda personelin, kaza esnasında veya kazaya bağlı olarak poliçede belirtilen süre içerisinde yaşamını kaybetmesi durumunda ödenecek tutar tazmin edilmektedir.
  • Sürekli Sakatlık Teminatı dahilinde; kaza yaşayan çalışanın o esnada veya belirli süre içerisinde kalıcı sakatlık yaşaması halinde, güvence olarak sunulan miktarda ücretleri karşılanmaktadır.
  • Tedavi Giderleri Teminatı dahilinde; ani kaza sebebiyle uygulanacak muayene, hastane ve ilaç gibi gerekli olabilecek sağlık hizmetleri, teminat limitlerince karşılanmaktadır.

Vicdani Sorumluluk Sigortası yaptırmayı düşünen işverenler; dilerlerse yalnızca iş saatleri içerisinde meydana gelebilecek, dilerse yalnızca belirli bir görev esnasında karşılaşılabilecek veya tüm günü kapsayan geniş teminat seçeneklerinden birini seçebilmektedir. İhtiyaca yönelik sunulan bu teminat seçenekleri ve vergi indirimi fırsatı ile şirket bütçelerine katkı sağlanabilmektedir. Firma çalışanlarına verilen değer sayesinde, huzurlu ve yüksek motivasyona sahip çalışma ortamlarına da sahip olunabilmektedir.

Siz de işletmenizin ve çalışanlarınızın kaliteli bir gelecek yaşayabilmesi için güvence arıyorsanız; gelin size en uygun poliçeyi bulalım. Mesleğinde uzman sigorta danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Kefalet Sigortası

Kefalet Sigortası, işletmelerin kefil gerektiren iş durumlarında kefili olan; sözleşme imzaladığı kurumlara borçlarını ödeyemediği hallerde, kurum zararlarını teminat limitlerince karşılayan bir sigorta çeşididir.

3. Şahıs Sorumluluk Sigortaları

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortaları; işletmelerin ürettiği veya sattığı ürünlerin hatalı olması sebebiyle üçüncü şahıslara ve firmaya verebileceği zarar masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Tarım Sigortası

Tarım Sigortaları, tarım veya hayvancılık işleri ile uğraşan; çiftçiyi, üreticiyi ve verdikleri emekleri pek çok alanda risklere karşı teminatlar ile güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Grup Sağlık Sigortaları

Grup Sağlık Sigortaları; işletmelerin, personellerinin sağlık ihtiyaçlarında ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılaması adına yaptırdığı; firmalara ve çalışanlara uygun prim ödemeleri ile birçok avantaj sağlayan bir tür sağlık sigortasıdır.

Mühendislik All Risk Sigortaları

Mühendislik All Risk Sigortaları, işletmelerinde elektronik cihaz, hareketli veya sabit makinesi bulunan firmaların karşılaşabileceği her türlü doğal afet, yangın, ani kaza, cihaz bozulması veya kırılması gibi riskleri garanti altına alan bir sigorta ürünüdür.

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası; toplu faydalanma ve kullanım mekanlarına sahip site, apartman, sanayi bölgeleri veya Avm’ler gibi ortak yaşam alanlarını ve bu alanların yönetici sorumluluklarını teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

İnşaat All Risk Sigortaları

İnşaat All Risk Sigortaları; inşaat ve montaj projelerine hizmet sunan işletmelerin, çalışma esnasında karşılaşılabilecek tüm riskleri, teminatları ile koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları; bir iş yeri ve işverenin yangın başta olmak üzere karşılaşabileceği deprem, sel, su baskını ve hırsızlıktan; mali sorumluluk ve iş durmasına kadar pek çok risk nedeniyle oluşabilecek masraflarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları; kara, deniz, hava veya demiryoluyla nakil olarak taşınması gereken herhangi bir yükün, taşınma sırasında karşılaşabileceği zarar ve kayıpları garanti altına alan bir sigorta çeşididir.

Mesleki Sorumluluk Sigortaları

Mesleki Sorumluluk Sigortaları; kurumsal işletmelerin, mesleğini icra ederken veya hizmet sunarken kazaen üçüncü şahıslara maddi ve bedeni verdiği zararlarda istenilen tazminat talepleri; bu taleplere bağlı olarak açılacak dava, mahkeme ve avukatlık masraflarını tazmin eden bir sigorta ürünüdür.

İşyeri Sorumluluk Sigortaları

İş yeri Sorumluluk Sigortaları; şirket sahiplerinin sorumluluğunda olan, işletme sınırları içerisinde personel veya üçüncü şahısların başına gelecek kaza ve riskleri teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

Siber Güvence

Siber Güvence Sigortası; işletme ve KOBİ’lerin, güvenlik riskleri nedeniyle dijital alanda yaşayabilecekleri siber saldırılara bağlı masraflarını, teminatlar dahilinde koruma altına alan bir sigorta çeşididir.