Bize Ulaşın
Kurumsal & Endüstriyel Sigortalar

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları; bir iş yeri ve işverenin yangın başta olmak üzere karşılaşabileceği deprem, sel, su baskını ve hırsızlıktan; mali sorumluluk ve iş durmasına kadar pek çok risk nedeniyle oluşabilecek masraflarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

İşveren sorumluluklarını koruma altına almakla birlikte; işyerinde güveni sağlayarak huzurlu bir çalışma ortamı sunduğu için yaptırılması oldukça önemlidir.

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları poliçelerinde, farklı teminat paket seçeneklerinden yararlanabilir; işletmelerinizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözüme kavuşabilirsiniz:

  • İş Yeri veya Kobi Sigortası poliçeleri kapsamında; deprem, yer kayması, yıldırım veya infilak gibi doğal afetler; bina kıymeti, çalışanlara ait özel eşyalar, iş durması, hırsızlık, taşınan para çalınması veya kira kaybı gibi maddi zararlar; cam kırılması, makine bozulması, elektronik cihaz veya izolasyon yetersizliği gibi hasarlar; üçüncü şahıs, ürün, otel, asansör ve yürüyen merdiven gibi sorumluluk masrafları seçilen teminat paketi limitlerince karşılanmaktadır.
  • Endüstriyel Paket Sigortası poliçeleri kapsamında; üretim veya depolama bölümlerinde oluşabilecek maddi zararlar, makinelere bağlı problemler ve buna bağlı kar kaybı, arıza nedeniyle iş aksaması ve gelir kaybı; üçüncü şahıs, asansör veya otopark sorumluluk gibi sebeplere bağlı giderler, teminat limitleri kapsamında karşılanmaktadır.

Yangın ve Ek Teminat poliçe teminatları; sigorta şirketlerine göre değişkenlik gösterebilmekte, iş sektörü ihtiyaçlarına göre paketler seçilebilmekte veya özel hazırlanan poliçeler ile ek prim karşılığında teminat eklemesi yapılabilmektedir. Tüm teminatlarının yanı sıra; elektrik ve su tesisatı, çilingir ve cam hizmetleri, çalışan ve mesai saatlerinde iş yerinde bulunan kişiler için acil ambulans hizmeti gibi limitler kapsamında ücretsiz sunduğu ek teminatlardan faydalanarak, yüksek standartta hizmet alabilirsiniz. Sigorta şirketlerine göre değişkenlik gösterebilen taksit imkanı ve uygun prim ödemeleri ile bütçenizi zorlamadan sigorta sahibi olabilirsiniz.

İşyeriniz ve mesleğiniz için kapsamlı bir sigorta arıyor, ihtiyacınıza uygun poliçe bulmakta zorlanıyorsanız; gelin en geniş teminatlara sahip, en uygun poliçeyi sizin için bulalım. Kurumsal firmanız için uzman sigorta danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve teklif almak için 0216 411 95 17 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ya da sayfanın üst kısmındaki butondan açılan forma bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

İlgili ürünler

Tarım Sigortası

Tarım Sigortaları, tarım veya hayvancılık işleri ile uğraşan; çiftçiyi, üreticiyi ve verdikleri emekleri pek çok alanda risklere karşı teminatlar ile güvence altına alan bir sigorta türüdür.

3. Şahıs Sorumluluk Sigortaları

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortaları; işletmelerin ürettiği veya sattığı ürünlerin hatalı olması sebebiyle üçüncü şahıslara ve firmaya verebileceği zarar masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Filo Kasko

Filo Kasko Sigortası; işletmelerin sahip olduğu araç filolarına, günlük kullanımlarda oluşabilecek risklere karşı, toplu olarak sigortalama imkânı ile teminatlar sunan bir sigorta ürünüdür.

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları; bir iş yeri ve işverenin yangın başta olmak üzere karşılaşabileceği deprem, sel, su baskını ve hırsızlıktan; mali sorumluluk ve iş durmasına kadar pek çok risk nedeniyle oluşabilecek masraflarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası; toplu faydalanma ve kullanım mekanlarına sahip site, apartman, sanayi bölgeleri veya Avm’ler gibi ortak yaşam alanlarını ve bu alanların yönetici sorumluluklarını teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

İşyeri Sorumluluk Sigortaları

İş yeri Sorumluluk Sigortaları; şirket sahiplerinin sorumluluğunda olan, işletme sınırları içerisinde personel veya üçüncü şahısların başına gelecek kaza ve riskleri teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları; kara, deniz, hava veya demiryoluyla nakil olarak taşınması gereken herhangi bir yükün, taşınma sırasında karşılaşabileceği zarar ve kayıpları garanti altına alan bir sigorta çeşididir.

Alacak Sigortası

Alacak Sigortası; işletmelerin yurt içi veya yurt dışına yaptığı vadeli satışlarda, alacaklarını tahsil edememesi nedeniyle ticari kayba uğramasını engelleyen bir sigorta türüdür.

Grup Sağlık Sigortaları

Grup Sağlık Sigortaları; işletmelerin, personellerinin sağlık ihtiyaçlarında ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılaması adına yaptırdığı; firmalara ve çalışanlara uygun prim ödemeleri ile birçok avantaj sağlayan bir tür sağlık sigortasıdır.

Mesleki Sorumluluk Sigortaları

Mesleki Sorumluluk Sigortaları; kurumsal işletmelerin, mesleğini icra ederken veya hizmet sunarken kazaen üçüncü şahıslara maddi ve bedeni verdiği zararlarda istenilen tazminat talepleri; bu taleplere bağlı olarak açılacak dava, mahkeme ve avukatlık masraflarını tazmin eden bir sigorta ürünüdür.

Vicdani Sorumluluk Sigortası

Vicdani Sorumluluk Sigortası, işletme sahiplerinin personellerini koruması ve daha güvenilir çalışma şartları sunabilmesi için; Grup Ferdi Kaza Sigortasıyla, çalışan ve ailesini garanti altına alan bir sigorta türüdür.

Kefalet Sigortası

Kefalet Sigortası, işletmelerin kefil gerektiren iş durumlarında kefili olan; sözleşme imzaladığı kurumlara borçlarını ödeyemediği hallerde, kurum zararlarını teminat limitlerince karşılayan bir sigorta çeşididir.