sigorta anlaşması

Kurumsal ve Endüstriyel Sigortalar

Popüler ürünler

ortak alan sigortası

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası; toplu faydalanma ve kullanım mekanlarına sahip site, apartman, sanayi bölgeleri veya Avm’ler gibi ortak yaşam alanlarını ve bu alanların yönetici sorumluluklarını teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Genç Sigorta

Hemen teklif almak ister misin?

Nulla vehicula sem enim. Nulla vulputate odio et turpis maximus, et tempor lectus ultrices. Nam dapibus egestas turpis.

Tamamlayicisaglik.com Genç Sigorta

Tüm Kurumsal ve Endüstriyel Sigortalar

0
Genç Sigorta

Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

yangın ve ek teminat sigortası

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları

Yangın ve Ek Teminat Sigortaları; bir iş yeri ve işverenin yangın başta olmak üzere karşılaşabileceği deprem, sel, su baskını ve hırsızlıktan; mali sorumluluk ve iş durmasına kadar pek çok risk nedeniyle oluşabilecek masraflarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

mühendislik risk sigortası

Mühendislik All Risk Sigortaları

Mühendislik All Risk Sigortaları, işletmelerinde elektronik cihaz, hareketli veya sabit makinesi bulunan firmaların karşılaşabileceği her türlü doğal afet, yangın, ani kaza, cihaz bozulması veya kırılması gibi riskleri garanti altına alan bir sigorta ürünüdür.

mali teminat sigortası

Mali Teminat Sigortaları

Mali Teminat Sigortaları; işletme ve işletme sahiplerinin mali kayıplara uğramaması adına pek çok riske karşı garanti sunan bir sigorta ürünüdür.

vicdani sorumluluk sigortası

Vicdani Sorumluluk Sigortası

Vicdani Sorumluluk Sigortası, işletme sahiplerinin personellerini koruması ve daha güvenilir çalışma şartları sunabilmesi için; Grup Ferdi Kaza Sigortasıyla, çalışan ve ailesini garanti altına alan bir sigorta türüdür.

ortak alan sigortası

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası; toplu faydalanma ve kullanım mekanlarına sahip site, apartman, sanayi bölgeleri veya Avm’ler gibi ortak yaşam alanlarını ve bu alanların yönetici sorumluluklarını teminat limitleri ile güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

inşaat risk sigortası

İnşaat All Risk Sigortaları

İnşaat All Risk Sigortaları; inşaat ve montaj projelerine hizmet sunan işletmelerin, çalışma esnasında karşılaşılabilecek tüm riskleri, teminatları ile koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

iş yeri sorumluluk sigortası

İşyeri Sorumluluk Sigortaları

İş yeri Sorumluluk Sigortaları; şirket sahiplerinin sorumluluğunda olan, işletme sınırları içerisinde personel veya üçüncü şahısların başına gelecek kaza ve riskleri teminat altına alan bir sigorta ürünüdür.

üçüncü şahış sorumluluk sigortası

3. Şahıs Sorumluluk Sigortaları

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortaları; işletmelerin ürettiği veya sattığı ürünlerin hatalı olması sebebiyle üçüncü şahıslara ve firmaya verebileceği zarar masraflarını karşılayan bir sigorta türüdür.

mesleki sorumluluk sigortası

Mesleki Sorumluluk Sigortaları

Mesleki Sorumluluk Sigortaları; kurumsal işletmelerin, mesleğini icra ederken veya hizmet sunarken kazaen üçüncü şahıslara maddi ve bedeni verdiği zararlarda istenilen tazminat talepleri; bu taleplere bağlı olarak açılacak dava, mahkeme ve avukatlık masraflarını tazmin eden bir sigorta ürünüdür.

nakliyat sigortası

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları; kara, deniz, hava veya demiryoluyla nakil olarak taşınması gereken herhangi bir yükün, taşınma sırasında karşılaşabileceği zarar ve kayıpları garanti altına alan bir sigorta çeşididir.

grup sağlık sigortası

Grup Sağlık Sigortaları

Grup Sağlık Sigortaları; işletmelerin, personellerinin sağlık ihtiyaçlarında ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılaması adına yaptırdığı; firmalara ve çalışanlara uygun prim ödemeleri ile birçok avantaj sağlayan bir tür sağlık sigortasıdır.

filo kasko sigortası

Filo Kasko Sigortası

Filo Kasko Sigortası; işletmelerin sahip olduğu araç filolarına, günlük kullanımlarda oluşabilecek risklere karşı, toplu olarak sigortalama imkânı ile teminatlar sunan bir sigorta ürünüdür.

alacak sigortası

Ticari Alacak Sigortası

Alacak Sigortası; işletmelerin yurt içi veya yurt dışına yaptığı vadeli satışlarda, alacaklarını tahsil edememesi nedeniyle ticari kayba uğramasını engelleyen bir sigorta türüdür.

kefalet sigortası

Kefalet Sigortası

Kefalet Sigortası, işletmelerin kefil gerektiren iş durumlarında kefili olan; sözleşme imzaladığı kurumlara borçlarını ödeyemediği hallerde, kurum zararlarını teminat limitlerince karşılayan bir sigorta çeşididir.

tarım sigortası

Tarım Sigortası

Tarım Sigortaları, tarım veya hayvancılık işleri ile uğraşan; çiftçiyi, üreticiyi ve verdikleri emekleri pek çok alanda risklere karşı teminatlar ile güvence altına alan bir sigorta türüdür.

siber güvence sigortası

Siber Güvence Sigortası

Siber Güvence Sigortası; işletme ve KOBİ’lerin, güvenlik riskleri nedeniyle dijital alanda yaşayabilecekleri siber saldırılara bağlı masraflarını, teminatlar dahilinde koruma altına alan bir sigorta çeşididir.

Kurumsal ve endüstriyel sigortalarla küçük ya da büyük işletmeler fark etmeksizin sigorta güvencesi altına girebilir. Kurumsal sigortalar ya da endüstriyel alanlarda yapılan sigortalar, pek çok farklı türde olabilir.

Her ihtiyaca ve bütçeye yönelik sigorta ürününü barındıran kurumsal ve endüstriyel sigortalar ile olası pek çok risk, sigorta güvencesi altına alınır. Peki bu sigorta ürünleri nelerdir gelin yakından göz atalım.

Kurumsal ve Endüstriyel Sigortalar

Kurumsal ve endüstriyel sigorta çatısı altında pek çok sigorta ürünü vardır.. Kurumsal ve endüstriyel sigorta türlerinden bazıları;

Kurumsal ve Endüstriyel Sigortalar Ne İşe Yarar?

İşletme faaliyetinin türüne bağlı olarak pek çok risk söz konusudur. Sinai ve ticari faaliyette bulunan üretim tesisleri, depolama alanları gibi pek çok işletme beklenmedik kazalara karşı hazırlık olmalıdır.

Makineye bağlı kar kaybından makine kırılmasına, tesiste yaşanan kazalardan üretim aksaklıklarına kadar pek çok sorun, Kurumsal ve Endüstriyel sigortalar altında değerlendirilebilir. Bu sayede üretim aksamadığı gibi, doğan masraf giderleri de sigortayla teminat altında tutulur.

Kurumsal ve Endüstriyel Sigortalar ile Sağlığınızı ve İşinizi Güvence Altına Alın

Gerek çalışan sağlığı gerek iş güvenliği ve işletme verimliliği açısından kurumsal ve endüstriyel sigortalar kilit önem arz eder. Birçok sigorta şirketi tarafından sunulan bu hizmetlerin hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermeniz biraz zaman alabilir. Tüm bu zamanı en verimli şekilde kullanmak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her bakımdan size en uygun sigortayı seçebilmek için Genç Sigorta yanınızda!

Size destek olabilmemiz için bizi 0216 411 95 17 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ya da sitemizde bulunan teklif formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz. Alanında uzman sigorta danışmanlarımız size her konuda destek olacak ve en uygun poliçeyi seçmenize imkân sunacaktır.

Genç Sigorta Banner

İlgilendiğiniz bir sigorta ürünü mü var?
Numaranızı verin, uzmanımız sizi arasın.